Add-on 1 Kg Lychee

Add-on 1 Kg Lychee

Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Shipping calculated at checkout.

 1 Kg delicious lychee

Only available for a very short season per year.

Like jelly cups but grown on a tree! What an amazing creation!